سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعتی اصفهان

 

با درود و نهایت احترام

 

بلبرینگ اسکوئی خواهشمند است دعوت ما را جهت بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت اصفهان 

ایران - اصفهان

از 13 تا 16 آذر ماه 1397

از ساعت 16 الی 22

 پذیرا باشید B 24 سالن میرداماد سالن 2 غرفه

 

سیزدهمین نمایشگاه صنعت اصفهان

 

شهر اصفهان به عنوان یکی از قطب های مهم صنعت کشور به میزبانی سیزدهمین دوره نمایشگاه صنعت (تجهیزات صنعتی، کارگاهی، ابزار و نظافت صنعتی) می رود.
به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، در این نمایشگاه که از 13 آذر تا 16 آذر ماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان واقع در پل شهرستان برپا می شود، 137 مشارکت کننده از استان های اصفهان، آذربایجان شرقی، تهران، سمنان، خراسان رضوی، البرز و آذربایجان غربی و نمایندگان فروش محصولات و خدمات از کشورهای چین، کره، ترکیه، آلمان و رومانی در فضایی به مساحت 9300 مترمربع و در قالب چهار سالن نمایشگاهی گرد هم می آیند
مشارکت کنندگان این نمایشگاه در زمینه خدمات مهندسی، ماشین ابزار و ملزومات کارگاهی، تجهيزات صنعتي و كارگاهي و ابزار آلات مانند دستگاه هاي جوش، برش، ليزر، سيستم هاي هيدروليك و پنوماتيك، ليفتراك و بالابرهاي صنعتي، صنايع و خدمات وابسته كارگاهي و ایمنی بهداشت صنعتی ، ابزار دقیق، اتوماسیون صنعتی و نظافت صنعتی، به عرضه توانمندی ها و تازه های خود می پردازند. همچنین دانشگاه ها، مراکز علمی و تحقیقاتی و سازمان ها حضور فعالی در این دوره دارند.
اضافه شدن زمینه فعالیت ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی، صنايع و خدمات وابسته كارگاهي و ایمنی و بهداشت صنعتی ، حضور چشمگیر شرکت هایی در زمینه سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک و اختصاص سالن سوم نمایشگاه به صورت ویژه به ماشین آلات و دستگاه های سی. ان. سی خط تولید از مهمترین ویژگی های سیزدهمین سال برگزاری نمایشگاه صنعت اصفهان محسوب می شود.
30 درصد مشارکت کنندگان نمایشگاه را تولیدکنندگان و 25 درصد آن را تأمین کنندگان تشکیل می دهند. همچنین 10 درصد مشارکت کنندگان در زمینه مواد اولیه و 35 درصد در بخش بازرگانی فعال هستند. 15 درصد از فضای مفید نمایشگاه نیز با همکاری شهرک صنعتی امیرکبیر به صنایع کوچک واگذار شده است.
از مهمترین نکات بارزی که این نمایشگاه را در سطح نمایشگاه های شاخص استان قرار داده است، جامعیت این نمایشگاه و امکان استفاده اکثر صنعتگران از آن است. از این رو پیش بینی می شود نمایشگاه صنعت اصفهان مانند سال های گذشته، میزبان بازدیدکنندگانی از سایر استان ها باشد.
این نمایشگاه در ساعات بازدید 16 تا 22 میزبان مخاطبان خود خواهد بود

 

عکس های نمایشگاه بین المللی صنعتی اصفهان

 

نمایشگاه صنعتی اصفهان

Page 0 of 0