درباره ما

 

بلبرینگ اسکوئی 

(اسکو صنعت تاوریژ)

پیشگام در ارائه سیستم های جدید برای صنایع

بلبرینگ اسکوئی در راستای توسعه اقتصاد پایدار و نیل در جهت دستیابی به اقتصاد فراگیر داخلی افتخار دارد به منظور تامین قطعات و تهیه انواع بلبرینگ ها با همکاران ، تولیدکنندگان و تشکل های صنعتی همکاری صمیمانه داشته باشد.

این مجموعه افتخار دارد با سابقه طولانی از سال 1374 شروع ب کار کرده است و اخذ نمایندگی های انحصاری از شرکت های معتبر خارجی در زمینه تهیه و توزیع انواع سیستم های جدید حرکتی اعم از لینیر ریل ، لینیر بال بوشینگ ، بال اسکرو ، پولی تایمینگ ، دنده شانه ای ، سرو موتور ، استپ موتور ، انواع پروفیل های شیاردار با اتصالات مربوطه ، بلبرینگ های بک استاپ (یک طرف گرد قفلی و...) و نسوز و استنلس استیل و.... موجود در انبار و در صورت عدم موجودی سفارشات شما را با هر مارک و هر تیپ مورد درخواست در سریعترین زمان ممکن تحویل نماید.

بلبرینگ اسکوئی از سال 1392 با گرایش به تولید و ساخت قطعات مورد نیاز صنعت نسبت به نیازمندی های صنایع کشور کارگاه مجهز به ماشین آلات CNC فرز و تراش با کادری مجرب قادر می باشد نیازهای شما صنعتگران عزیز را از لحاظ تامین قطعات و مشاوره فنی و ارائه کاتالوگ های استاندارد قطعات و سیستم های ارائه شده را بر طرف نماید.

بلبرینگ اسکوئی با در اختیار داشتن چندین کارگاه مجهز به ماشین آلات و دستگاه های به روز و با بهره مندی از نیروهای متخصص موفق به طراحی و ساخت انواع :

مدول های خطی با سیستم حرکت تسمه تایمینگ و بال اسکرو به طول های درخواستی مشتریان

 (دو درجه آزادی ) X و XY میزهای 

سرو سیلندرهای قدرت بالا برای کنترل دقیق

ترمزهای دستی برای انواع لینیرگاید ها

ماشین کاری و تاب گیری انواع بال اسکرو در طولهای بلند و کوچک طبق نقشه مشتریان

(پروفیل های آلومینیومی (پروفیل شیاردار

 


Menu 1
انبار بلبرینگ اسکوئی
Menu 1
دستگاه تراش بلبرینگ اسکوئی
Menu 1
دستگاه سی ان سی تراش بلبرینگ اسکوئی
Menu 1
دستگاه سی ان سی فرز بلبرینگ اسکوئی
Menu 1
دفتر فروش و نمایشگاه قطعات بلبرینگ اسکوئی
Menu 1
دستگاه فرز بلبرینگ اسکوئی
Menu 1
دستگاه برش بلبرینگ اسکوئی
Menu 1
واحد طراحی و نقشه کشی بلبرینگ اسکوئی